Snap Camp 07 mini / 26. marca / Warszawa


Dla tych, którym zawsze było nie po drodze. Dla tych, którzy zwlekali. Dla głodnych wiedzy i szukających swojej drogi fotografów organizujemy ostatnie tej zimy warsztaty ślubne. Po raz kolejny skupimy się na sesjach, ale wyjątkowo skracając formę spotkania do jednego dnia w Warszawie. Mamy dla Was wielką pigułkę wiedzy i doświadczenia do połknięcia. Jesteście gotowi?

26. marca 2017

Wiele razy słyszymy od Was – “Reportaż reportażem, ale w sesjach to mi nie idzie.” Natalia, która w The Snap Shots jest głównodowodzącym w kwestii kreatywnej, przychodzi Wam na ratunek i opowie o swoich inspiracjach, technikach i systemie.

W kameralnym gronie, w magicznym miejscu z historią, z masą pozytywnej energii porozmawiamy o naszej pracy, a także będziemy fotografować parę, wspólnie szukając uśpionej kreatywności.

Każdy doświadczony profesjonalista powie Ci, abyś był konsekwentny w tym co robisz – miał swój niezmienny styl, bo dzięki temu zyskasz w oczach klientów szacunek. Czy jednak trzymanie się jednej zasady przez cały czas na pewno zdaje egzamin? Czas płynie, moda się zmienia a razem z nią oczekiwania klientów. Czy powinieneś ugiąć się pod presją, iść z duchem czasu czy zostać przy swoim?

Jak być na czasie, jak odnaleźć swój styl, jak otworzyć starego klienta na nowe i jak wykorzystać warunki w Polsce? Na te i wiele innych pytań odpowiemy Wam na ostatnim campie przed sezonem 2017.

Chcemy przełamywać przyzwyczajenia do robienia sesji jedynie w ciepłe, słoneczne wakacyjne dni i w “zieleni” oraz pokazać klientom (oraz uczestnikom), że w każdych warunkach da się zrobić świetne zdjęcia. Bajkowe sesje nierzadko powstają we wnętrzach, a także w mroczne, pochmurne dni czy nawet w deszczu – złamiemy wszystkie stereotypy!

Naszym partnerem jest

index_img_01
Do dyspozycji uczestników będą bezlusterkowce, Instaxy oraz sprzęt do wykonywania wydruków marki FujiFilm

Zapraszamy Was na warsztaty fotografii ślubnej skupiające się głównie (ale nie tylko) na pracy kreatywnej podczas sesji. Wierzymy, że ten etap tworzenia to główna szansa fotografa na pokazanie siebie z jak najlepszej, charakterystycznej strony. Sesje poślubne to naturalne emocje, twórcza praca zarówno fotografa i fotografowanych oraz kontrola nad warunkami, niespotykana w reportażu. To wszystko daje Wam ogromne pole do popisu. Jeśli czujecie, że nie wykorzystujecie go w pełni – spotkajcie się z nami, przywitajmy razem wiosnę, wymieńmy pomysłami i napełnijmy pozytywną energią na kolejny sezon.

Ponadto zajmiemy się postprodukcją w Lightroomie a podczas after-party będziemy do Waszej dyspozycji i przy lampce wina chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Do zobaczenia wiosną! 🙂
Nat & Marcin

Zjedź niżej aby zapoznać się ze szczegółowym planem.

Plan warsztatów (10h):

1. Część teoretyczna dotycząca sposobu pracy na sesjach ślubnych:
– ustalanie koncepcji sesji z klientem
– dopasowanie i wyszukiwanie miejsc
– dobór sprzętu i technik

2. Lunch

3. Część praktyczna – sesja z parą
– zasady współpracy podczas sesji
– wydobywanie emocji
– kreatywne podejście do sesji
– postprodukcja i selekcja w Lightroomie

4. After party, ślubny hidepark

_________________________

Termin: 26. marca 2017
Miejsce: Fabryczne Atelier, Księcia Ziemowita 29, Warszawa

Koszt: 1200 zł brutto

W cenie wyżywienie wg programu.
Dla Par zniżka 100zł/os. Dla uczestników warsztatów marketingu zniżka 200 zł.

Wystawiamy faktury VAT

Zapisy:|
Aby zarezerwować miejsce wypełnij poniższy formularz.
Konieczna jest wpłata połowy lub całości kwoty w celu potwierdzenia zgłoszenia.

Imię i Nazwisko *

Email *

Telefon *

Strona www

Najbardziej interesuje mnie:

Dane do faktury (opcja)