Rates PL


Poniżej dajemy Wam możliwość samodzielnego stworzenia indywidualnego pakietu dostosowanego do Waszych potrzeb.

Wszystkie wyselekcjonowane, obrobione komputerowo zdjęcia oddajemy na Pen Drive.
Liczba zdjęć podana w cenniku jest gwarantowaną liczbą minimalną.

NASZ STYL
Towarzysząc Wam w dniu ślubu staramy się nie ingerować i nie burzyć intymności. Wszystkie nasze zdjęcia są naturalne, niepozowane, bez cienia sztuczności. Nie inaczej jest na sesji, staramy się traktować ją reportażowo i nie wymuszać na Was sztucznych póz. Doradzamy i pobudzamy Waszą wyobraźnię. Zachęcamy także do dzielenia się z nami pomysłami na sesje, jesteśmy otwarci szczególnie na te najbardziej zwariowane i związane z podróżami.

Zachęcamy do spotkania na żywo w celu omówienia szczegółów współpracy.
W celu rezerwacji naszych usług należy podpisać umowę (pobieramy zadatek 10%).

 1. Wybierz datę uroczystości i fotografów


 2. Przygotowania i błogosławieństwo
 3. To idealne rozpoczęcie Waszej opowieści. Możemy rozdzielić się, by fotografować Was obydwoje jeśli przygotowania odbywają się w różnych miejscach.

 4. Krótka sesja w dniu ślubu
 5. Aby utrwalić emocje towarzyszące Wam podczas tego wielkiego dnia zachęcamy do wykonania krótkiej sesji w dniu ślubu. Sesja może się odbyć jeszcze przed ceremonią lub w drodze na przyjęcie. Możecie również zaangażować do niej świadków, rodzinę lub przyjaciół.


 6. Ceremonia
 7. Podczas wykonywania zdjęć w kościele (czy USC) skupiamy się także na Waszej rodzinie i przyjaciołach, bo w końcu oni też są częścią tego wyjątkowego dnia. Staramy się wyłapać ich emocje i gesty, które będą wspaniałym dopełnieniem reportażu.
 8. Przyjęcie
 9. Kameralny obiad w małym gronie? 1-3 godziny sprawdzą się idealnie. Szalona weselna zabawa? 5 godzin to najlepszy wybór pozwalający na oddanie pełni klimatu wesela. Tradycyjnie, z oczepinami? Chociaż coraz rzadziej je fotografujemy, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy towarzyszyli Wam aż do 1 w nocy.


 10. Sesja przedślubna (narzeczeńska)
 11. Sesja wykonana po zaręczynach. Jest świetnym uzupełnieniem historii Waszej miłości. Zdjęcia wykonane na potrzeby sesji można wykorzystać w projekcie zaproszeń ślubnych, podziękowań dla rodziców, księgi gości, czy też prezentacji multimedialnej podczas wesela.
 12. Sesja ślubna (plenerowa)
 13. Sesję wykonujemy w innym terminie niż ślub. Nie ma nic gorszego niż zdjęcia wykonane na szybko i z towarzyszącym uroczystości stresem w tle. W przypadku wyjazdu powyżej 300 km od Warszawy i za granicę możemy przeznaczyć na zdjęcia więcej dni.


 14. Fotoksiążka
 15. Najwyższej jakości fotoksiążki renomowanej firmy KrukBook. Wymiary książki to 35x26cm. Oprawa płócienna dostępna w kolorach: szarym, brązowym, czarnym i beżowym. W zestawie eleganckie etui w kolorze albumu. zobacz album


  SPRAWDŹ CENĘ