Marketing dla fotografów ślubnych


11 lat w branży ślubnej to szmat czasu. W tym okresie widzieliśmy wiele przemian na rynku. Zmieniały się trendy i podejście zarówno par jak i fotografów. Widzieliśmy jak nasi idole nagle znikają z rynku nie wytrzymując tempa rozwoju, a na ich miejsce wchodzą nowe twarze, idealnie odnajdujące się w panujących realiach.

Wielu fotografów narzeka na swoją sytuację nie zdając sobie sprawy, że popełniają podstawowe błędy, które ciągną ich w dół i nie pozwalają wyróżnić się z tłumu. Czasem chodzi o wyjście ze swoją pracą poza rodzinne strony a czasem o podbój międzynarodowych rynków. Recepty na to są bardzo podobne i poza wyróżniającym się portfolio i odrobiną talentu wymagają świadomego prowadzenia swojej marki i zaangażowania.

W zalewie nowych fotografów i prężnie działających social media bardzo łatwo jest zostać z tyłu albo zainwestować w rozwiązania, które będą przysłowiowym utopieniem pieniędzy w błocie. Na naszych warsztatach dowiesz się krok po kroku jak budować silną i rozpoznawalną markę, która będzie przyciągała pary, na których najbardziej Ci zależy. Nie uciekamy się do tanich sztuczek, które nie działają na dłuższą metę i często są nie fair wobec klientów. Chcemy aby wszystko zbudowane było na ambicji, szczerej relacji i długofalowym myśleniu. W końcu najważniejsze są zdjęcia i fun z ich tworzenia! Czasem łatwo o tym zapomnieć 😉

Poniżej przedstawiamy punkty, które chcemy z Wami poruszyć, ale zależy nam na otwartej formie spotkania. Chętnie wysłuchamy Waszych pytań i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie. Czas trwania szacujemy na 9 godzin.

/ analiza rynku
/ świadome budowanie marki i wizerunku

/ jak wyróżnić się z tłumu
/ poruszanie się w mediach społecznościowych
/ płatna/bezpłatna reklama
/ wycena usług i tworzenie oferty
/ pozyskiwanie wymarzonych klientów w kraju i poza nim
/ szkodliwe działania, najczęstsze błędy
/ komunikacja
/ jak prowadzić spotkania

/ tworzenie i podpisywanie umowy
/ unikanie i rozwiązywanie konfliktów
/ jak zacząć pracę za granicą

Prowadzący: Marcin Kontraktewicz
Miejsce: Warszawa
(dokładna lokalizacja zostanie podana bliżej terminu spotkania)

Data: 8 października, godzina 10.00
Koszt: 890zł brutto

Zapewniamy przybory do notowania, drobny poczęstunek, wodę, kawę, herbatę i luźną atmosferę.
Uczestnicy otrzymają na zakończenie świadectwo ukończenia kursu.

Imię i Nazwisko *

Email *

Telefon *

Strona www

Najbardziej interesuje mnie:

Kod zniżkowy

Dane do faktury (opcjonalnie)