Hello!


we

They call us Snaps. We are young, we are fun and we are the future. We create pure reportage without interfering in events and unique day-after photoshoots, full of romanticism and humor. Clients value our warm and kind contact, sense of humor, unpretentiousness.

Marcin is also fulfilling himslef as a mentor teaching the new generation of photographers at workshops. Natalia has created an apparel brand Charlotte Rouge. Together we materialize a dream of experiencing the world through traveling. Fans of slow food, music, extreme sports, good cinematography, design and cats. We have worked at over 300 weddings for 9 years now, we photographed thousands of emotions and we already can’t wait for the next challenges. See you soon!

 


Mówią na nas Snapy. Przez ponad 9 lat istnienia marki Snap Studio sfotografowaliśmy ponad 300 niezapomnianych ślubów, uchwyciliśmy tysiące emocji i już nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań. Dzięki naszej pracy realizujemy marzenia o nieustannych podróżach. Po drodze zgarniamy nagrody i wyróżnienia, nie tylko w kraju, ale i za granicą (sami zobaczcie!). Jesteśmi znani z niespotykanej dyskrecji i zwariowanego poczucia humoru. A prywatnie?

Natalia i Marcin Kontraktewicz. Jako jedni z pierwszych (’07) pracowaliśmy w duecie realizując reportaże ślubne. Urodziliśmy się w latach 80-tych, na każdym kroku udowadniamy, że wszystko jest możliwe. Uwielbiamy inspirować kreatywnością i nieszablonowym podejściem do fotografii. Dbamy o każdy szczegół swojej pracy, by być zawsze o krok przed innymi. Wspólnie przekazujemy swoją wiedzę kolejnym pokoleniom fotografów na obozach „Snap Camp”, a Natalia oddaje po godzinach swoje serce modzie. Fani slow food, dobrego kina, muzyki, designu, kotów i sportów ekstremalnych.

Krystian Maj. Od 2014 roku współtworzy reportaże wraz z Natalią i Marcinem. Żaden warty uwiecznienia moment nie przejdzie obok niego nieuchwycony. Uwielbia obserwować ludzi i wyłapywać detale, których inni nie dostrzegają. Po godzinach jako jeden z czołowych polskich reporterów fotografuje najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą. Ma na koncie niezliczoną liczbę publikacji w dziennikach i tygodnikach na całym świecie. Finalista prestiżowego konkursu Grand Press Photo.