Hello!


 we

They call us Snaps.

We are young, we are fun and we are the future. We create pure reportage without interfering in events and unique day-after photoshoots, full of romanticism and humor. Clients value our warm and kind contact, sense of humor, unpretentiousness.
Marcin is also fulfilling himslef as a mentor teaching the new generation of photographers at workshops. Natalia has created an apparel brand Charlotte Rouge. Together we materialize a dream of experiencing the world through traveling. Fans of slow food, music, extreme sports, good cinematography, design and cats. We have worked at over 300 weddings for 9 years now, we photographed thousands of emotions and we already can’t wait for the next challenges. See you soon!


Mówią na nas Snapy.

Przez ponad 10 lat istnienia marki Snap Studio sfotografowaliśmy ponad 300 niezapomnianych ślubów, uchwyciliśmy tysiące emocji i już nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań. Dzięki naszej pracy realizujemy marzenia o nieustannych podróżach. Po drodze zgarniamy nagrody i wyróżnienia, nie tylko w kraju, ale i za granicą (sami zobaczcie!). Jesteśmy znani z niespotykanej dyskrecji i zwariowanego poczucia humoru. A prywatnie?

Natalia i Marcin Kontraktewicz

Jako jedni z pierwszych (’07) pracowaliśmy w duecie realizując reportaże ślubne. Urodziliśmy się w latach 80-tych, na każdym kroku udowadniamy, że wszystko jest możliwe. Uwielbiamy inspirować kreatywnością i nieszablonowym podejściem do fotografii. Dbamy o każdy szczegół swojej pracy, by być zawsze o krok przed innymi. Wspólnie przekazujemy swoją wiedzę kolejnym pokoleniom fotografów na obozach „Snap Camp”, a Natalia oddaje po godzinach swoje serce modzie. Fani slow food, dobrego kina, muzyki, designu, kotów i sportów ekstremalnych.

Krystian Maj

Od 2014 roku współtworzy reportaże wraz z Natalią i Marcinem. Żaden warty uwiecznienia moment nie przejdzie obok niego nieuchwycony. Uwielbia obserwować ludzi i wyłapywać detale, których inni nie dostrzegają. Po godzinach jako jeden z czołowych polskich reporterów fotografuje najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą. Ma na koncie niezliczoną liczbę publikacji w dziennikach i tygodnikach na całym świecie. Finalista prestiżowego konkursu Grand Press Photo.